Liberec
Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Pro absolventy

Liberec

Benteler Maschinenbau CZ s.r.o.
- vývojový a montážní závod tradičního výrobce strojů a strojních celků pro automobilový a sklářský průmysl s více než stoletou tradicí, vynikajícím know-how a špičkovými výrobky.

Rozšiřujeme náš vývojový a konstrukční tým zaměřený na automatizaci, stroje a strojní celky a hledáme spolupracovníky na pozici: KONSTRUKTÉR STROJŮ, KONSTRUKTÉR ELEKTRO.

Vývoj a konstrukce automatických strojů anebo jejich částí bude Vaším hlavním úkolem.

Tvoříme stroje - jsou vyvíjeny, konstruovány, vyráběny a oživeny u nás Liberci a následně instalovány u zákazníků. Součástí Vaší práce bude také spolupráce při návrhu konceptů strojů a linek.

Očekáváme od Vás

  • VŠ vzdělání, strojní obory nebo mechatronika
  • schopnost práce v 3D CAD systému
  • praxe jako konstruktér strojů vítána, přijmeme i čerstvé absolventy VŠ
  • všeobecné znalosti a zkušenosti z oboru automatizace
  • alespoň komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • spolehlivost a důkladnost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz

Vaše nabídka

Vaši nabídku ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu v českém jazyce, prosíme, zašlete prostřednictvím tohoto portálu.
Vaše případné dotazy Vám zodpoví personální oddělení, tel. 482 465 114.
Viz: www.benteler-glass.com, www.benteler-mechanicalengineering.com.

CO VÁS ČEKÁ

  • tvůrčí, velmi zajímavé a perspektivní zaměstnání s jasnou technickou orientací
  • trvalý profesní růst v širokém spektru znalostí a dovedností
  • moderní strojírenství, automatizace a robotizace je to, co děláme
  • budete součástí týmu globalizované progresivní firmy s perfektním zázemím
  • pracujeme na světové špičce v oboru
  • výrobci autodílů a zpracovatelé plochého skla jsou našimi zákazníky na všech kontinentech

NABÍZÍME

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • společenské a sportovní akce pro Vás a Vaši rodinu & přátele (mikulášská besídka, dny pro rodinu aj.)
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • členství v BENTELER Bonus programu (www.benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty
Eliška Filounková

Kontakt

BENTELER Maschinenbau CZ s.r.o.
Hodkovická 981/42
460 06  Liberec
Česká republika
Telefon: +420 482 465 114