Liberec
Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Práce na plný úvazek
Pro absolventy

Hodkovická 981/42, 460 06  Liberec-Liberec VI-Rochlice, Česká republika

BENTELER Maschinenbau CZ s.r.o.
> vývojový a montážní závod tradičního výrobce strojů pro sklářský a automobilový průmysl
> navazujeme na stoletou tradici, máme vynikající know-how a špičkové výrobky
> na trhu máme úspěch, rosteme a hledáme další spolupracovníky

Pro náš rozrůstající se tým hledáme spolupracovníky na pozici "TECHNIK PŘÍJMU MATERIÁLU"

Vašimi hlavními úkoly bude příjem, kontrola a evidence velmi širokého spektra dodávek dílců a komponentů pro montáž strojů a jejich balení. Součástí této práce je i manipulace s tímto materiálem a organizace jeho ukládání a vyskladňování.

NABÍZÍME

  • smlouvu na dobu neurčitou,
  • 13. plat nebo roční bonus (prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce),
  • 1 300 Kč docházkovou prémii,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc,
  • 120 Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den,
  • wifi zdarma v jídelně závodu,
  • zprostředkování MultiSport karty,
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele), mikulášskou besídku v Home Credit areně,
  • možnost dalšího vzdělávání a dalšího rozvoje.

CO VÁS ČEKÁ

  • tvůrčí, velmi zajímavé a perspektivní zaměstnání s jasnou technickou orientací,
  • trvalý profesní růst v širokém spektru znalostí a dovedností,
  • moderní strojírenství, automatizace a robotizace je to, co děláme,
  • budete součástí týmu globalizované progresivní firmy s perfektním zázemím,
  • pracujeme na světové špičce v oboru,
  • výrobci autodílů a zpracovatelé plochého skla jsou našimi zákazníky na všech kontinentech.

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • ukončené SO vzdělání v oboru strojírenství, stavebnictví nebo elektrotechnika,
  • základní znalosti z organizace skladů a vedení skladové evidence,
  • manuální zručnost
  • praxe a zkušenosti v oblasti montáže strojů nebo ocelových či dřevěných stavebních konstrukcí jsou výhodou,
  • znalosti a zkušenosti s prvky pro automatizaci (pneu, hydraulika, elektro) jsou výhodou,
  • schopnost uživatelské práce s PC je nutností,
  • řidičský průkaz a řidičská praxe jsou nutností, výhodou je oprávnění na VZV,
  • spolehlivost, pečlivost, důkladnost a schopnost práce v týmu.

Kontakt

Marcela Fialová
Telefon: +420 482 465 113