Jablonec nad Nisou – vývojové centrum
Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Práce na plný úvazek
Pro absolventy

Belgická 4777, 466 05  Jablonec nad Nisou-Rýnovice, Česká republika

Ve společnosti BENTELER zvládneme cokoliv. Vyvíjíme řešení, která mají smysl. Toho jsme schopni dosáhnout zejména díky našim 27 000 zaměstnanců. Společně jsme rodina nadšených profesionálů, a to už od roku 1876. Proto také víme, že rodina a přátelé jsou v životě nejdůležitější. Najít si v práci přátele a cítit se tam jako doma je ve společnosti BENTELER na denním pořádku.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE

  • Tvorba MKP modelů dle interních a zákaznických požadavků
  • Provádění modální, statické a dynamické analýzy
  • Vyhodnocování simulací, návrh optimalizace a prezentace výsledků
  • Úzká spolupráce s českými i zahraničními kolegy z projektového týmu

POŽADAVKY

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (strojní, mechatronika, fyzika, apod.)
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Schopnost samostatné tvůrčí práce, týmové spolupráce a komunikativnost
  • Znalost MKP řešičů výhodou (LS-Dyna, Pam-Crash, Abaqus Explicit, apod.)
  • Znalost dalších MKP systémů výhodou (MSC Nastran, OptiStruct, Radioss, apod.)
  • Znalost Altair HyperWorks, nebo podobného simulačního softwaru výhodou
  • Praxe v oblasti MKP strukturálních simulací a automobilovém průmyslu výhodou
  • Ochota cestovat (služební cesty do centrály v Německu)

NBÍZÍME

  • 13. plat nebo roční bonus (prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 5 týdnů dovolené
  • 120 Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den, kantýna v závodě
  • wifi zdarma v kantýně každého závodu
  • zprostředkování MultiSport karty
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • mikulášskou besídku v Home Credit areně
  • sportovní aktivity, dny pro rodinu, firemní výročí
  • závodového lékaře, vitamínové balíčky, dny pro zdraví
  • možnost profesního růstu
Ondřej Vodička

Kontakt

BENTELER
Telefon: +420 734 260 292