Liberec
IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj
Práce na plný úvazek
Pro absolventy

Liberec

V BENTELERU je možné vše. Děláme práci, která má smysl a dosáhneme toho jedině s našimi 30 000 zaměstnanci. Dohromady jsme rodina nadšených profesionálů. Již od roku 1876.
A proto víme, že rodina & přátelé jsou v životě nejdůležitější.
Pracujte společně s Vaší rodinou & přáteli – v BENTELERU to jde.

Programování a oživování strojů řízených PLC systémem integrovaných do linek bude Vaší hlavní náplní práce.

Stroje jsou vyráběny a oživeny v Liberci a následně instalovány u zákazníků. Součástí Vaší práce bude také spolupráce při návrhu konceptu řízení strojů.

Očekáváme od Vás

  • USO nebo VŠ vzdělání v oboru mechatronika, elektrotechnika nebo řízení (ASŘ)
  • znalosti a zkušenosti s ovládáním a programováním robotů nebo PLC systémů
  • všeobecné znalosti a zkušenosti z oboru automatizace
  • alespoň komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • spolehlivost a důkladnost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz

Vaše nabídka

Vaši nabídku ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu v českém jazyce, prosíme, zašlete prostřednictvím tohoto portálu.
Vaše případné dotazy Vám zodpoví personální oddělení, tel. 482 465 114.
Viz. www.benteler-glass.com

Co vás čeká

  • tvůrčí, velmi zajímavé a perspektivní zaměstnání
  • trvalý profesní růstu v širokém spektru znalostí a dovedností
  • moderní strojírenství, automatizace a robotizace je to, co děláme
  • stanete se součástí týmu globalizované moderní firmy
  • pracujeme na světové špičce v oboru
  • výrobci autodílů a zpracovatelé plochého skla jsou našimi zákazníky na všech kontinentech

NABÍZÍME

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • společenské a sportovní akce pro Vás a Vaši rodinu & přátele (mikulášská besídka, dny pro rodinu aj.)
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • káva/čaj zdarma v kantýně každého závodu
  • členství v BENTELER Bonus programu (www.benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty
Eliška Filounková

Kontakt

BENTELER Maschinenbau CZ s.r.o.
Hodkovická 981/42
460 06  Liberec
Česká republika
Telefon: +420 482 465 114