Rumburk
Ekonomika a podnikové finance
Práce na plný úvazek

Bentelerova 460/2, 408 01  Rumburk-Rumburk 2-Horní Jindřichov, Česká republika

S více než 35 200 m2 výrobního a logistického prostoru a téměř 1 100 zaměstnanci jde o jeden z největších závodů společnosti BENTELER Automotive. Tento závod nabízí evropským výrobcům automobilů široký rozsah služeb. Výrobní technologie zahrnují například lisování za studena i za tepla, svařování, řezání laserem, lakování nebo strojové obrábění.

Staňte se i Vy součástí rozrůstající se mezinárodní společnosti!

Vaším úkolem bude

  • business partner pro Plant Managera v oblasti nákladů a finančního řízení závodu
  • zpracování pravidelné měsíční závěrky včetně přípravy souvisejících podkladů
  • příprava a sestavení měsíčního reportingu v detailu po výrobkových skupinách
  • příprava měsíčního forecastu hlavních finančních ukazatelů závodu
  • příprava ročního finančního plánu (budgetu) hlavních finančních ukazatelů závodu
  • měsíční vyhodnocení ekonomických výsledků projektů
  • zpracování pravidelných i ad hoc ekonomických analýz pro interní účely
  • aktivní spolupráce při řešení krátkodobých controllingových úkolů v rámci skupiny
  • průběžná kontrola nastavení a správa dat v SAP

Výhodou

  • předchozí zkušenosti z oblasti controllingu
  • znalost NJ
  • znalost informačního systému SAP
  • ŘP skupiny "B" výhodou

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • 15 000 Kč za doporučení nového zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené
  • společenské a sportovní akce pro Vás a Vaši rodinu & přátele (mikulášská besídka, dny pro rodinu aj.)
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • wifi zdarma v kantýně každého závodu
  • kávu/čaj zdarma v kantýně každého závodu
  • 100 Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den
  • závodového lékaře, vitamínové balíčky
  • členství v BENTELER Bonus programu (www.benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty

Nezbytné požadavky

  • VŠ ekonomického směru (finance, finanční řízení, účetnictví)
  • AJ na pokročilé úrovni
  • uživatelská znalost účetnictví
  • pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
  • běžná znalost ostatních kancelářských SW
  • analytické myšlení a systematický přístup k řešení problémů, důraz na detail
  • proaktivnost, komunikativnost, důslednost a flexibilita
  • zájem o práci v mezinárodním prostředí, ochota dále se rozvíjet a vzdělávat

Místo výkonu práce

  • Rumburk
Lucie Colmer Kolomazníková

Kontakt

BENTELER Automotive Rumburk s.r.o.
Bentelerova 460/2
408 01  Rumburk
Česká republika
Telefon: +420 482 358 314