Jablonec nad Nisou – výrobní závod
IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Práce na plný úvazek

Belgická 4777, 466 05  Jablonec nad Nisou-Rýnovice, Česká republika

V závodě Jablonec svařujeme ocelové a hliníkové díly pro automobilový průmysl. Do našeho výrobkového portfolia mimo jiné patří výztuhy nárazníků, motorkové rámy a na míru vyrobené náhradní díly. Technologie, které používáme jsou MIG/MAG/TIG a bodové svařování, tepelné zpracování hliníku, lisování, řezání plazmou, 3D měření, destrukční zkoušky, metalografická laboratoř ad. K výrobě našich dílů používáme 3 pece na tepelné zpracování hliníku a cca 43 svařovacích stanic se 100 svařovacími roboty. K zákazníkovi ročně dodáme přes 2 miliony kusů našich výrobků. Velkou výhodou je bezesporu i úzká spolupráce s na závodě nezávislými vývojovými odděleními, která pro BENTELER celosvětově vyvíjejí jak nápravy a moduly, tak i bezpečnostní a strukturální díly pro široké spektrum zákazníků.

Staňte se i Vy součástí rozrůstající se mezinárodní společnosti!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE

  • podpora koncových uživatelů
  • správa koncových zařízení včetně jejich pravidelné obměny
  • správa serverů, síťové infrastruktury a SW aplikací
  • implementace a rozvoj IT systémů ve výrobním prostředí
  • zajištění chodu informačního systému a procesů v souladu s bezpečnostní politikou a standardy společnosti
  • spolupráce při realizaci nových projektů v oblasti IT infrastruktury
  • spolupráce s regionálním IT týmem

NABÍZÍME

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • práci s unikátními zařízeními a procesy
  • prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • 15 000 Kč odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • společenské a sportovní akce pro Vás a Vaši rodinu & přátele (mikulášská besídka, dny pro rodinu aj.)
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • wifi zdarma v kantýně každého závodu
  • kávu/čaj zdarma v kantýně každého závodu
  • kantýnu v závodě, 100 Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den, ovoce zdarma v rámci vybraných dnů
  • závodového lékaře, vitamínové balíčky, dny pro zdraví
  • členství v BENTELER Bonus programu (www.benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty

NÁSTUP MOŽNÝ

  • IHNED

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost: Windows OS, Windows Server, TCP/IP, LAN/WLAN, poštovních služeb, zálohování, IT bezpečnosti, Office balík (výhodou znalosti MS SQL, Active Directory, VMware, WAN, PLC, Sběr dat)
  • velmi dobrá znalost AJ
  • zkušenosti alespoň 2 roky na podobné pozici
  • schopnost samostatné práce
  • řidičský průkaz skupiny B

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

  • Jablonec nad Nisou
Michaela Budská

Kontakt

BENTELER ČR s.r.o.
Belgická 4777
466 05  Jablonec nad Nisou
Česká republika
Telefon: +420 482 356 323