Rumburk
Doprava, logistika a zásobování
Práce na plný úvazek

Bentelerova 460/2, 408 01  Rumburk-Rumburk 2-Horní Jindřichov, Česká republika

V BENTELERU je možné vše. Děláme práci, která má smysl a dosáhneme toho jedině s našimi 30 000 zaměstnanci. Dohromady jsme rodina nadšených profesionálů. Již od roku 1876.
A proto víme, že rodina & přátelé jsou v životě nejdůležitější.
Pracujte společně s Vaší rodinou & přáteli – v BENTELERU to jde.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE

  • každodenní komunikace a velmi intenzivní spolupráce se všemi odděleními v závodu, zejména s cílem optimalizace materiálových toků a skladových zásob v rámci kompletního toku materiálu
  • implementace nových projektů v rámci odpovědnosti logistiky a jejich řízení ve fázi předsérie.

NABÍZÍME

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • 15 000 Kč odměna za doporučení nového zaměstnance
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • společenské a sportovní akce pro Vás a Vaši rodinu & přátele (mikulášská besídka, dny pro rodinu aj.)
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • wifi zdarma v kantýně každého závodu
  • káva/čaj zdarma v kantýně každého závodu
  • kantýnu v závodě, 100 Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den
  • závodového lékaře, vitamínové balíčky
  • členství v BENTELER Bonus programu (www.benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty

DATUM NÁSTUPU

  • ihned nebo dle dohody

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni + další jazyk(zejména němčina) výhodou
  • dobré komunikační a analytické dovednosti
  • logicky myslet a rychle se rozhodovat
  • praxe v oblasti logistického inženýringu min. 2 roky (VSM)
  • velmi dobré znalosti MS Office
  • spolehlivost a tvůrčí schopnosti stejně jako schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • silnou osobnost s odolností vůči stresu a s odpovídající dávkou časové flexibility
  • otevřenost ke změnám
  • řidičský průkaz sk. B

Uvítáme

  • zkušenosti s IS (nejlépe SAP) a CAD výhodou
Lucie Colmer Kolomazníková

Kontakt

BENTELER Automotive Rumburk s.r.o.
Bentelerova 460/2
408 01  Rumburk
Česká republika
Telefon: +420 482 358 314