Rumburk
Strojírenství, Výroba a průmysl
Práce na plný úvazek

Rumburk

V BENTELERU je možné vše. Děláme práci, která má smysl a dosáhneme toho jedině s našimi 30 000 zaměstnanci. Dohromady jsme rodina nadšených profesionálů. Již od roku 1876.
A proto víme, že rodina & přátelé jsou v životě nejdůležitější.
Pracujte společně s Vaší rodinou & přáteli – v BENTELERU to jde.

Vaším úkolem bude

  • ruční dopracovávání obrobků
  • závitování, značení, kompletace
  • dovrtávání otvorů, grotování
  • ruční doměřování, pasování
  • čištění a opravy lisovacích nástrojů
  • zlepšování funkčnosti a jejich optimalizace

Uvítáme

  • jeřábnický a vazačský průkaz
  • zkušenosti se svářením, zejména metoda TIG
  • částečnou znalost anglického nebo německého jazyka
  • ochotu cestovat a učit se nové věci
  • praxi 2 roky v oboru nástrojař, strojní zámečník, obraběč kovů, automechanik

Datum nástupu

  • ihned nebo dle dohody

Požadujeme

  • ukončené SOU
  • znalost čtení technických výkresů
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • 15 000 Kč za doporučení nového zaměstnance
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • společenské a sportovní akce pro Vás a Vaši rodinu & přátele (mikulášská besídka, dny pro rodinu aj.)
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • wifi zdarma v kantýně každého závodu
  • káva/čaj zdarma v kantýně každého závodu
  • kantýnu v závodě, 100 Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den, ovoce zdarma v rámci vybraných dnů
  • závodového lékaře, vitamínové balíčky
  • členství v BENTELER Bonus programu (www.benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty
Lucie Colmer Kolomazníková

Kontakt

BENTELER Automotive Rumburk s.r.o.
Bentelerova 460/2
408 01  Rumburk
Česká republika
Telefon: +420 482 358 314