Chrastava – výrobní závod
Strojírenství, Výroba a průmysl
Práce na plný úvazek
Pro absolventy

Školní 713, 463 31  Chrastava-Chrastava, Česká republika

Závod v Chrastavě byl přebudován na výrobní závod v roce 1999 a je jedním z nejpokrokovějších a nejúspěšnějších závodů společnosti BENTELER Automotive na celém světě.

Staňte se i Vy součástí rozrůstající se mezinárodní firmy!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE

  • obsluha výrobní stanice
  • pohledová kontrola dílů vycházejících ze stanice (linky)
  • provádění drobných úprav a oprav
  • příprava pracoviště před každou směnou - materiál, pomocný materiál apod.

UVÍTÁME

  • praxi ve výrobní společnosti a ve směnném provozu

Datum nástupu

  • ihned či dle dohody

POŽADUJEME

  • SOU/SŠ vzdělání - výhodou
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a samostatnost
  • ochotu pracovat ve 3směnném / nepřetržitém provozu
  • kladný přístup k práci a zájem učit se nové věci

NABÍZÍME

  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • prémii za podíl na dosažení dobrých hospodářských výsledků v daném roce (13. plat nebo roční bonus)
  • 1 300 Kč docházkovou prémii
  • 50 Kč věrnostní odměnu za každý odpracovaný rok vyplácenou každý měsíc
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • společenské a sportovní akce pro Vás a Vaši rodinu & přátele (mikulášská besídka, dny pro rodinu aj.)
  • dětský letní pobytový tábor (příspěvek zaměstnavatele)
  • wifi zdarma v kantýně každého závodu
  • káva/čaj zdarma v kantýně každého závodu
  • kantýnu v závodě, 100 Kč stravenku (Sodexo kartu) za každý odpracovaný den, ovoce zdarma v rámci vybraných dnů
  • fyzioterapeutické masáže, závodového lékaře, vitamínové balíčky
  • členství v BENTELER Bonus programu (www.benkarta.cz), zprostředkování MultiSport karty
  • svozovou dopravu z Frýdlantu a Nového Města pod Smrkem
Kateřina Vaňková

Kontakt

BENTELER ČR s.r.o.
Školní 713
463 31  Chrastava
Česká republika
Telefon: +420 482 357 310